Instalacja odgromienia 20 metrowego masztu

Wykonanie odgromienia 20 metrowych masztów antenowych na komendach policji w Końskich i StaszowieInstalacja odgromowa w Rzozowie

Instalacja odgromowa w miejscowości Rzozów niedaleko KrakowaOdgromienie Kraków

Wykonaliśmy kompletną instalację elektryczną wraz z odgromieniem budynku jednorodzinnego w miejscowości Goszyce k. KrakowaInstalacje odgromowe

Zajmujemy się montażem oraz naprawą instalacji odgromowych na budynkach mieszkalnych jednorodzinnych, wielorodzinnych, obiektach przemysłowych, użyteczności publicznej, biurowych i innych.

Nasi specjaliści wykonują instalacje odgromowe chroniące obiekty przed wyładowaniami atmosferycznymi powstającymi podczas burzy.

Instalacje wykonujemy poprzez przytwierdzenie specjalnej siatki do dachu chronionego budynku i połączeniu wszystkich metalowych elementów dachu takich jak np. kominy, rynny, wentylatory itp. z wcześniej przygotowanymi uziomami w postaci fundamentowej lub otoku ze szpilkami.

Nasze instalacje wykonujemy z drutu stalowego, ocynkowanego lub miedzianego, taśmy stalowej ocynkowanej (bednarka), łączników i uchwytów. Wykonane przez nas instalacje odgromowe gwarantują skuteczną ochronę budynku przed wyładowaniami atmosferycznymi.

Wieloletnie doświadczenie, fachowa, solidna obsługa, terminowe wykonawstwo sprawiły, że zdobyliśmy zaufanie wielu klientów.
Obszar naszego działania to Kraków oraz okolice, jednak w przypadku większych zleceń jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego miejsca w Polsce.